סדנת המסע - 3 ימים שישנו את חייך!

הדרך לחוות את כוחו של הריפוי התאי

הסדנה הבאה 29-31 אוקטובר 2024

שאלות?

שלושה ימים קסומים

 של לימוד שיטת המסע והתנסות בה, של הערה והארה, של פתיחת הלב ואהבה בלתי מותנית.
שלושה ימים בהם נתנסה, נחווה, נתחבר לרגשות שלנו, לפוטנציאל המלא שלנו, למהות שלנו – מי אנחנו באמת, מתחת להגנות, תדמיות, חששות פחדים וחסימות שעטינו על עצמנו במהלך החיים.

 בסוף הסדנה, ביום השלישי בערב, נצא עם תחושת חופש, עוצמה, אנרגיה – אחרי שנפטרנו ממטען עודף, רגשי ופיסי של שנים

"זהו סיפור על מסע חזרה הביתה, על קריאתה הבלתי פוסקת של הנשמה להכיר בגדולה שבתוכנו.
זהו צלצול ההשכמה שלכם, ההזמנה שלכם לחזור סוף סוף הביתה, אל מה שאתם באמת."
ברנדון בייס,
יוצרת ומפתחת עבודת "המסע"

foto6

בפרק זמן קצר, סדנת המסע יכולה ליצור שינוי בכל תחום בחייך

רווחה רגשית - שלוות נפש

הסדנה תעזור לך להתחבר לפוטנציאל שלך במלואו. לשחרר מחסומים עמוקים, אמונות ישנות, הבטחות ונדרים שאפילו לא ידעת ל קיומם. ברגע שהשארת מאחור את כל המגבלות, תגיע נסיקה מהירה אל החופש.

בריאות פיזית

שיטת המסע סייעה לאלפי אנשים מכל העולם למצוא מרפא ממחלות פיזיות גם כאלו ש"אינן ניתנות לריפוי". בסדנה נלמד כלי עבודה מעשיים שעוזרים לרפא את הגוף והנפש, שינוי החיים ברמה תאית עמוקה – לכל אורכם.

מערכות יחסים

הסדנה סייעה לאנשים לפתור בעיות שונות ביחסיהם: הצלת נישואין, סיום מערכות יחסים שאינן בריאות ואינן מועילות יותר, קירוב בין אנשים, ויצירת חיבורים עוצמתיים מתוך אמת, חופש ואהבה.

שפע

הסדנה גם תעזור לך להיפטר מחסימת שפע כלכלי ושגשוג בכל תחומי החיים. ברגע שנפטרת מהאמונות המגבילות ומדפוסי ההתנהגות החוסמים שלך, יזרמו אליכם השמחה והשפע בחיים, בעסקים ובקריירה

נגן וידאו

עוד על שיטת המסע

שיטת המסע נולדה מהחוויה של ברנדון בייס, כשהצליחה להרפא מגידול ענק שהיה לה תוך שישה וחצי שבועות ללא תרופות או ניתוחים.

 בהתבסס על הידע העצמי שלה בתחום ריפוי גוף- נפש ועל מחקרים של מדענים כמו דר' דיפאק צ'ופרה וד"ר קנדס פרט, ברנדון החלה לפתח את דרך הריפוי העוצמתית שלעתיד תהפוך להיות "המסע".

 המסע מאפשר לנו להגיע לסיבת השורש של המגבלות והחסימות הרגשיות שלנו המונעות מאתנו למצות את החיים – ואף גורמות לנו לחלות. באמצעות המסע אנחנו משחררים את חוויות העבר ואת המעצורים הרגשיים שלנו, אנחנו חווים ריפוי וטרנספורמציה ברמת התא. בסדנת המסע האינטנסיבית תשתמשו באותם כלים שברנדון פיתחה מתוך ההתנסות האישית שלה בריפוי הגידול ומציאת החופש הפנימי שלה.

בכולנו יש חסמים רגשיים בין אם אנחנו זוכרים אותן באופן מודע ובין אם לא; מקורם באירועים "מכוננים" שנקרו לנו בחיינו – סיטואציות שהיו קשות להכלה באופן רגשי, והעדפנו להדחיק אותן. 

אותם מקרים נצרבים בזיכרון התאי שלנו וצוברים איתם לאורך השנים הרבה רגשות שליליים שמחלחלים אל תוך הגוף והנפש, ואז באים לביטוי באופן פיסי – במחלות, או באופן התנגותי/נפשי -דפוסי התנהגות מגבילים, תגובות אוטומטיות והתנהגויות כפייתיות. 
זה משפיע על החיים שלנו: מערכות יחסים עם עצמנו, עם הסובבים אותנו, בהצלחה שלנו בחיים, קריירה, בהצלחה כלכלית, בבריאות…

שיטת "המסע" מלמדת אתכם למצוא את האירועים הללו, "לנקות" את המטען הרגשי, ו"לתקן" את החוויה, להסיר את החסמים הללו, העכבות, התוויות ששמנו על עצמנו והמסכות שעטינו, והיא מקרבת אותנו אל מי שאנחנו באמת, במקום הטהור והמקורי שלנו.

ברנדון בייס, כיום  מנחה בינלאומית ידועה, סופרת רבי מכר ומומחית בריפוי גוף-נפש. ב- 1992 אובחנה עם גידול מסיבי בבטן והחלה במסע חיפוש פנימי לריפוי. במסעה זה, היא חשפה כלי המאפשר גישה ישירה לפוטנציאל הריפוי הקיים בכל אחד מאיתנו.

בהתבסס על הידע העצמי שלה בתחום ריפוי גוף-נפש ועל מחקרים של מדענים כמו דר' דיפאק צופר'ה ודר קנדס פרט, ברנדון פיתחה את עבודת הריפוי העוצמתית שלעתיד תהפוך להיות "המסע". היא הצליחה להירפא לחלוטין מאותו גידול בגודל כדורסל, במהלך 6 וחצי שבועות ללא כל סיוע של ניתוח, תרופות או כדורים.

ברנדון כתבה ושיתפה את החוויה שלה בספר "המסע" (בישראל – בהוצאת "פראג") שהפך להיות רב מכר בינלאומי. ההצלחה של הספר, והרעב העולמי לסוג עבודה כזה, הובילו לפיתוח של סידרת סדנאות וסמינרים אשר זמינים כעת ב-49 מדינות ב-5 יבשות .

ברנדון היא מהמורות הכי חדשניות, מקוריות ודינמיות בעבודת ריפוי גוף-נפש ומובילה בעולם בריפוי רגשי. המסע הפך להיות אחת משיטות הריפוי הכי עוצמתיות הקימות כיום. אנשים מכל עולם, מגילים ורקעים שונים נקבצים לסדנאות של המסע כדי לחוות את השיטה ואת החוכמה שלה – ועל מנת להשיג את התוצאות העוצמתיות, האמיתיות והמתמשכות שהעבודה הזו מאפשרת.
בימים אלו, ברנדון מתגוררת ביוון ומלמדת סדנאות מתקדמות ספורות בשנה, במקומות שונים בעולם

על הסדנה

בסדנה נלמד את שיטת המסע, נתרגל אותה, וגם נצעד בעקבות ברנדון דרך התבוננות פנימית וחקירה עצמית.

הסדנה בישראל הינה סדנה משולבת, גם מפגש פיזי בהנחיית עירית ליפשיץ וגם כזו שמאפשרת להתרשם מברנדון  בסרטוני וידאו, פותחת את הלב שלה לרווחה, ומן הסתם, גם את שלכם…

הסדנה הינה חווייתית ודינאמית- וכוללת מדיטציות, דמיון מודרך, יכולת הקשבה שקטה והתבוננות מודרכת פנימה. התרגילים מתבצעים בזוגות, או ברביעיות ולאחר מכן יש מרחב לקבוצה לשיתוף אישי ממקום של ענווה ואמת פנימית.

כל יום נקבל ונעביר תהליך מסע מלא, בנוסף להרבה מיני-תהליכים, תרגולים, התבוננות פנימה ומדיטציות שברנדון ועירית תנחינה במהלך היום.

זוהי הזמנה ללמוד את השיטה הכי מדויקת, עמוקה ומיידית שקיימת היום לריפוי רגשי! 
בואו להתקרב אל עצמכם, אל המקום הטוב שבכם, ואל האהבה והאמת שהן המהות האמיתית של כולנו

מה אומרים על המסע?

מה בסדנה?

יום 1:
תהליך המסע הרגשי בדרך לריפוי אמיתי

בתהליך עמוק נחשוף חסימות רגשיות שהיו קבורות עמוק ועיכבו אותך בחיים, נשחרר זיכרונות תאיים מודחקים שייתכן והיו הגורם העיקרי למחלות פיזיות או להסגרות רגשית

יום 2:
תהליך פיזי לריפוי הגוף

תהליך המסע הפיזי תוכנן לחשוף, לנקות ולשחרר זיכרונות תאיים ישנים שגרמו למחלות או למתח לא בריא בגופך. זה התהליך שאיפשר לברנדון להיפטר לגמרי מהגידול שלה וגם לך תהיה את היכולת לחוות את השפעתו ביום זה

יום 3:
יום הכישורים המתקדמים

נלמד כלים ומיומנויות שיעשירו כל תהליך מסע. אלו כלים מחוללי שינוי ומאפשרים חוויה של סליחה אמיתית ברמת התא. כלים לריפוי מטראומות עבר, מחלות פיזיות, השפעות בן - דוריות וסגירות רגשית.

מה קורה אחרי הסדנה?

עם סיום הסדנה תצטרפו לקהילת בוגרי המסע בישראל המונה כ 3000 איש, וקהילת בוגרי המסע בעולם.
תוכלו ליצור קשר עם בוגרים באמצעות פייסבוק, או פלטפורמה בינלאומית באנגלית עם אלו המעוניינים בהחלפת חוויות, לשאלות וגם להחלפת מסעות.
בסיום הסדנה, ומדי תחילת חודש תקבלו מידע על מפגשי בוגרים. מפגשי בוגרים הם מפגשים של כל מי שעבר את סדנת המסע. המפגשים מתקיימים ברחבי הארץ, לרוב בבתיהם הפרטיים של המטפלים המוסמכים, בקבוצות קטנות ובאווירה אינטימית ותומכת, או באון ליין, במפגשי זום. המטפלים תורמים מניסיונם ומזמנם, ולכן הם כרוכים בעלות מסוימת, תלוי במארגן.
פרסום בדבר המפגשים ומועדם נשלח אחת לחודש באמצעות מייל ממשרד המסע.
המפגשים מהווים הזדמנות להמשיך ולהעמיק את תהליכי המסע ואת עבודת הריפוי שכבר התחלתם בה. כל מסע תרם ותורם לרצף ההתפתחות האישית ולהסרת שכבה רגשית שאיננה משרתת אותנו עוד. ברנדון בייס מספרת שהיא עצמה עדיין עוברת פעם בשבוע תהליך מסע. אנחנו גם עושים ימי תרגול מרוכזים לבוגרים מדי פעם, מדיטציות ומפגשים אינטרנטיים. הודעות על כך יוצאות גם הן במייל.  
למתעניינים – תפתח האפשרות להצטרף לסדנאות מתקדמות של המסע, ולכל המסלול להכשרת המטפלים

עדויות משתתפים

סדנת המסע בעברית

עם ברנדון בייס - לימוד בוידאו, ועירית ליפשיץ - הנחיה ותרגול

ת

תאריך ושעה

31 – 29 אוק'  2024 
ימים שלישי-חמישי 09:00-20:00

מ

מקום הסדנה

אשטרום פורט מגדלי LYFE
הירקון 3, בני ברק
(מול אצטדיון רמת גן)

ע

עלות הסדנה

2280 ש"ח בלבד
מכירה מוקדמת עד לתאריך 31/8:
1880 ש"ח בלבד

עלות הסדנה  2,280 ש"ח,   ניתן לשלם בתשלומים בכרטיס אשראי
  מחיר מוקדם, עד ה 31.8     1880 ש"ח   

הסדנה כוללת:

  • קטעי ווידאו של ברנדון באנגלית עם תרגום לעברית. הלימוד, ההנחיה והתרגול בעברית ע"י עירית ליפשיץ
  • הסדנה אינה כוללת לינה
  • כיבוד ושתיה לאורך כל הסדנה (ללא ארוחת צהריים)
  • הסדנה מהווה נקודת פתיחה לסדנאות מתקדמות של המסע ולהכשרה במסלול המטפלים של המסע

לעזרה בהרשמה ולפרטים נוספים

פנו למשרד: 077-4665292, info@thejourney.co.il או השאירו פרטים ונחזור אליכם